Přehled kandidátek →

Moravskoslezský kraj

1
Martina
Dušková
překladatelka, koordinátorka projektů Institutu aktivního občanství
42
Moravskoslezský kraj
2
Dennis
Hennhofer
učitel na gymnáziu
28
Moravskoslezský kraj
3
Gabriela
Jahůdka Vaníková
lékařka v oboru dětská a dorostová psychiatrie
49
Moravskoslezský kraj
4
Veronika
Urbánková
středoškolská učitelka
38
Moravskoslezský kraj
5
Pavla
Brady
soudní znalkyně
49
Moravskoslezský kraj
6
Jindřich
Víšek
obchodní ředitel ve strojírenství
41
Moravskoslezský kraj
7
Filip
Larmer
asistent senátora, IT konzultant, ekonom, psycholog, hudebník
31
Moravskoslezský kraj
8
Simona
Streitová
zdravotní sestra
53
Moravskoslezský kraj
9
Ondřej
Syrovátka
místostarosta Nového Jičína
42
Moravskoslezský kraj
10
Šárka
Kadlecová
propagátorka barefoot a šátkování, projektantka
40
Moravskoslezský kraj
11
Daniel
Volný
herec Slezského divadla, zastupitel Opavy
37
Moravskoslezský kraj
12
Veronika
Cinková
komunitní manažerka
30
Moravskoslezský kraj
13
Ladislav
Vrchovský
důchodce, spisovatel
73
Moravskoslezský kraj
14
Karin
Borejová
provozovatelka fitness a relaxačního centra, zakladatelka Nadačního fondu Lidé a zvířata
49
Moravskoslezský kraj
15
Pavel
Bártek
ředitel divadla, člen Rady města Nový Jičín
67
Moravskoslezský kraj
16
Radana
Parmová
učitelka na gymnáziu
61
Moravskoslezský kraj
17
René
Šmotek
činoherní herec
49
Moravskoslezský kraj
18
Šárka
Sochorová
péče o děti
45
Moravskoslezský kraj
19
Vladan
Mácha
provozovatel kulturní památky Bartošovický mlýn, včelař
57
Moravskoslezský kraj
20
Táňa
Krajčová
asistentka v laboratoři
37
Moravskoslezský kraj
21
Rostislav
Stoček
obchodní manažer v IT
46
Moravskoslezský kraj
22
Kateřina
Kazická
výtvarnice
52
Moravskoslezský kraj
23
Martin
Maniš
zaměstnanec strojírenské firmy
51
Moravskoslezský kraj
24
Zdeňka
Nováčková
anesteziologická sestra
63
Moravskoslezský kraj
25
Dalibor
Váhala
odborný pracovník v laboratorních metodách
35
Moravskoslezský kraj
26
Alena
Svobodová
produkční Beskydského divadla
58
Moravskoslezský kraj
27
Lukáš
Haupt
kreativní produkční mobilní aplikace pro turistické atraktivity
45
Moravskoslezský kraj
28
Helena
Pospěchová
školnice v MŠ
61
Moravskoslezský kraj
29
Martin
Packa
procesní analytik
41
Moravskoslezský kraj
30
Karin
Zadrick
multimediální umělkyně, artdirektorka
46
Moravskoslezský kraj
31
Pavel
Běčák
taneční mistr, manažer
51
Moravskoslezský kraj
32
Richard
Pešat
vedoucí oddělení sociálně-právní ochrany dětí
45
Moravskoslezský kraj
33
David
Čech
zástupce ředitele střední školy
36
Moravskoslezský kraj
34
Pavel
Durčák
lektor výpočetní techniky
40
Moravskoslezský kraj
35
Lucie
Jančařiková
projektantka zahrad, dětských a školních hřišť
35
Moravskoslezský kraj
36
Milan
Gabzdyl
energetický auditor, zastupitel města Příbora
42
Moravskoslezský kraj