Přehled kandidátek →

Pardubický kraj

1
Tereza
Hýblová
obchodní referentka železničního dopravce, studentka právnické fakulty, zastupitelka města
25
Pardubický kraj
2
Vojtěch
Weisbauer
učitel matematiky a fyziky na základní škole, instruktor lezení, odborník na zemědělské dotace
29
Pardubický kraj
3
Veronika
Filáčková
technička kvality
36
Pardubický kraj
4
Jakub
Kutílek
dopravní specialista, zastupitel města, člen spolku Město na kole a Iniciativy Přírodní park Červeňák
35
Pardubický kraj
5
Hana
Matoušová
datová analytička, zastupitelka městské části Praha 8, předsedkyně spolku Praha cirkulární
37
Pardubický kraj
6
Jiří
Malík
obchodní zástupce, zastupitel obce
49
Pardubický kraj
7
Ivana
Brodská
Projektová manažerka v oboru realizace expozic, operní a koncertní pěvkyně Ivana Milek, pedagožka a organizátorka vzdělávacích akcí
41
Pardubický kraj
8
Matěj
Nárožný
garant předprodeje, student hudební produkce, kulturní manažer
24
Pardubický kraj
9
Anna
Řehůřková
studentka výchovné dramatiky
24
Pardubický kraj
10
Roman
Sedlák
stavební technik, člen spolku .proMejto
45
Pardubický kraj
11
Kateřina
Kosová
laborantka ve zdravotnictví, zastupitelka městského obvodu Pardubice II, členka České společnosti ornitologické
29
Pardubický kraj
12
Michal
Mazurkiewicz
dispečer skladu
41
Pardubický kraj
13
Kamila
Skalecká
spolumajitelka bezobalového obchodu, členka spolku Podnikavé ženy z Pardubického kraje
38
Pardubický kraj
14
Ondřej
Beran
koordinátor mezinárodního výzkumného projektu na univerzitě, vyučující a vědecký pracovník, zastupitel městského obvodu Pardubice I
42
Pardubický kraj
15
Jitka
Šídlová
autorizovaná zahradní a krajinářská architektka
34
Pardubický kraj
16
Jiří
Dufka
knihovník
40
Pardubický kraj
17
Olga
Pavlů
zdravotní sestra na rodičovské dovolené, dobrovolnice Food Not Bombs
43
Pardubický kraj
18
Petr
Marek
specialista odpadového hospodářství
55
Pardubický kraj
19
Jan
Metelka
učitel, trenér plavání, metodik prevence kriminality mládeže, zastupitel zastupitel městského obvodu Pardubice II
37
Pardubický kraj