Přehled kandidátek →

Praha

1
Eva
Kavková
ředitelka vzdělávací a poradenské organizace, lektorka, terapeutka a koučka
45
Hlavní město Praha
2
Vít
Masare
poradce pro udržitelnou politiku ve městech, terénní sociální pracovník, spolupředseda Zelených v Praze
34
Hlavní město Praha
3
Jana
Jebavá
grafička a editorka, členka Komise životního prostředí a péče o veřejný prostor Prahy 7, spolupředsedkyně Zelených v Praze
38
Hlavní město Praha
4
Ondřej
Mirovský
radní Prahy 7 pro dopravu, bezpečnost a integraci cizinců, ekolog, podnikatel, odborník na družicové systémy pro dálkový průzkum Země
42
Hlavní město Praha
5
Petra
Urbanová
environmentální právnička
30
Hlavní město Praha
6
Martin
Rozumek
ředitel Organizace pro pomoc uprchlíkům, právník
46
Hlavní město Praha
7
Anna
Chválová
koordinátorka integrace cizinců, referentka pro národnostní menšiny, lidskoprávní aktivistka
44
Hlavní město Praha
8
Michaela
Pixová
sociální geografka, vědkyně, expertka na vědy o městě a klimatickou politiku, vysokoškolská učitelka
40
Hlavní město Praha
9
Pavla
Setničková Nováková
IT manažerka, fundraiserka Extinction Rebellion, dobrovolnice Hnutí DUHA pro ochranu velkých šelem
52
Hlavní město Praha
10
Jana
Titlbachová
včelařka v důchodu, bývalá ředitelka galerie
75
Hlavní město Praha
11
Ondřej
Rut
místostarosta Prahy 3 pro sociální a bytovou politiku, dopravu a energetiku, sociální ekolog
39
Hlavní město Praha
12
Daniel
Černý
řidič MHD a dopravní dispečer
23
Hlavní město Praha
13
Barbora
Truksová
manažerka v kultuře
31
Hlavní město Praha
14
Jan
Veleba
konzultant energetických úspor, zastupitel MČ Praha 15
31
Hlavní město Praha
15
Barbora
Kosíková
inovátorka vzdělávání nadaných dětí, administrativní pracovnice na Univerzitě Karlově
61
Hlavní město Praha
16
Olga
Ulrichová
právnička se zaměřením na veřejné zakázky
44
Hlavní město Praha
17
Matěj
Michalk Žaloudek
architekt, urbanista, zastupitel MČ Praha 3, předseda výboru pro územní rozvoj, propagátor udržitelné mobility
35
Hlavní město Praha
18
Jiří
G. Růžička
knihovník, editor kulturního čtrnáctideníku A2, zastupitel MČ Praha 12
43
Hlavní město Praha
19
Lenka
Pipková
advokátka
56
Hlavní město Praha
20
Petr
Kučera
výzkumník v oblasti urbanismu a sociálních vztahů v obcích i na sociálních sítích, zastupitel MČ Praha 1
41
Hlavní město Praha
21
Pavla
Ducháčková Chotková
učitelka na základní škole
41
Hlavní město Praha
22
Daniel
Kunc
daňový poradce, zastupitel MČ Praha 4
49
Hlavní město Praha
23
Hana
Heringová
datová analytička
40
Hlavní město Praha
24
Petr
Vilgus
tajemník obecního úřadu, vysokoškolský učitel fotografie, zastupitel MČ Praha 8
47
Hlavní město Praha
25
Petra Johana
Poncarová
výzkumná pracovnice Univerzity Karlovy, překladatelka
32
Hlavní město Praha
26
Matěj
Pomahač
zemědělský konzultant, zastupitel MČ Praha 16
37
Hlavní město Praha
27
Verona
Ballay
marketingová expertka, zastupitelka MČ Praha 4
39
Hlavní město Praha
28
Tomáš
Raška
OSVČ v oblasti vzdělávání dospělých, zastupitel MČ Praha 18
55
Hlavní město Praha
29
Rebeka
Vadasová
učitelka na základní škole
38
Hlavní město Praha
30
Veronika
Šmausová
učitelka na základní umělecké škole
35
Hlavní město Praha
31
Lucie
Hradecká
odbornice na rovnost s důrazem na práva žen a lidí se zdravotním znevýhodněním, státní zaměstnankyně
38
Hlavní město Praha
32
Martin
Čihák
student psychologie
24
Hlavní město Praha
33
Josef
Šmída
koordinátor projektu Náš stát, naše data; odborník na digitalizaci státní správy
36
Hlavní město Praha
34
Zuzana
Pavelková
právnička Organizace pro pomoc uprchlíkům
30
Hlavní město Praha
35
Tomáš
Richta
programátor
44
Hlavní město Praha
36
Petra
Kubálková
manažerka v IT a marketingu, zakladatelka neziskové organizace cats2cats
44
Hlavní město Praha